DOD na FSVaZ - ĎAKUJEME ZA VÁŠ VEĽKÝ ZÁUJEM!

Na Fakulte sociálnych vied a zdravotníctva sme v týchto dňoch žili prípravami Dňa otvorených dverí pre všetkých záujemcov o štúdium, z ktorých sa v septembri môžu stať naši študenti.

Všetkým, ktorí prišli k nám na fakultu sme predstavili celú ponuku našich študijných programov. Čakali na nich interaktívne prezentácie, mnoho aktivít a otvorené hodiny, na ktorých zažili pravú akademickú atmosféru.

A nie len to! Dostali autentické informácie od tých najpovolanejších. Od súčasných študentov.

Ak si nestihol/nestihla DOD na FSVaZ, ale tvojím snom je nájsť naplnenie svojho života v pomoci iným, ak je pre teba dôležité podať pomocnú ruku človeku v núdzi alebo Ťa láka koučing a túžiš orientovať ľudí na dosahovanie ich cieľov, tak Ťa radi privítame na FSVaZ v septembri. Prihlášku je potrebné podať do 30.4.2020.

A ponúkame Ti aj niekoľko dôvodov, prečo študovať práve u nás:

• fakulta potvrdila svoju kvalitu v národnej súťaži a ako súčasť UKF získala Národnú cenu SR za kvalitu 2017,
  • aj keď sú vyučujúci medzinárodne uznávaní odborníci, sú pre študentov v prvom rade ľuďmi a partnermi,
  • veľká pozornosť je venovaná výkonu odbornej praxe s orientáciou na uplatnenie absolventov po ukončení štúdia,
  • v rámci štúdia môžeš zažiť aj študentský život na 36 univerzitách v celej Európe,
  • ponúkame vzdelávacie kurzy pre všetkých študentov (mimo študijného plánu), ukončené osvedčením a absolventi sú tak zvýhodnení na trhu práce,
  • ponúkame široké spektrum dobrovoľníckych aktivít,
  • bezplatné poradenské služby v oblasti psychologického, sociálneho a zdravotného poradenstva sú samozrejmosťou,
  • výhodou je prijímacie konanie bez skúšok - posudzované sú výsledky zo strednej školy a šancu na prijatie zvyšujú aj dobrovoľnícke, študentské a vedecké aktivity počas štúdia na strednej škole.

Viac informácií o prijímacom konaní, ale aj o obsahu študijného programu, ktorý Ťa zaujíma najviac, nájdeš TU!

Atmosféru Dňa otvorených dverí u nás môžeš pocítiť tu!