Realizácia výuky a opatrenia v súvislosti s ochorením COVID-19 od 29.11.2021

V súlade s nariadeniami, smernicami a metodikami, ktorými sa riadi organizácia vzdelávania v akademickom roku 2021/2022, v týždni od 29.11.2021 do 3.12.2021 bude v študijných programoch sociálnych vied výučba realizovaná dištančnou formou. Zdravotnícke odbory štúdia pokračujú aj naďalej prezenčnou formou.

Študenti ročníkov, ktoré počas budúceho týždňa prejdú do dištančnej formy vzdelávania, dostanú potrebné informácie od svojich študijných poradcov.

Každý predmet, ktorý bude realizovaný dištančne, bude mať na elektronickej nástenke k predmetu uvedené všetky informácie o realizácii online výučby.

Pre študentov študijných programov, v ktorých ostáva zachovaná prezenčná výučba a všetkých, ktorí majú na fakulte dohodnuté konzultácie alebo riešia iné študijné záležitosti, platí povinnosť používania respirátora v interiéri FSVaZ a dodržiavanie ostatných protiepidemických opatrení.

Veríme, že situácia v okrese Nitra sa čoskoro zlepší a my sa budeme môcť vrátiť k úplnej prezenčnej výučbe.