Stojí za to byť sestrou?


Aktuálna komplikovaná situácia v zdravotníctve by Vás nemala odradiť od napĺňania Vašich osobných cieľov a poslania pomáhať ľuďom v chorobe a udržiavaní ich zdravia.

Chcete študovať sociálnu prácu?

 

„Sociálna práca nie je tak povolaním, je skôr poslaním v rámci profesionálnej pomoci ľuďom, ktorí sa ocitli na križovatkách života.“ prof. PhDr. Ján Gabura, Csc.

Veríš na dobrú budúcnosť? Poď si ju zariadiť dobrým štúdiom!


Ponúkame ti odbor, ktorý je v praxi potrebný, ale nemá ho každý. Poď do Nitry a staň sa poradcom/poradkyňou!

Urgentná zdravotná starostlivosť

 

Absolvent študijného programu Urgentná zdravotná starostlivosť je schopný poskytovať prednemocničnú starostlivosť osobe v ohrození zdravia a života, poskytovať ošetrovateľskú starostlivosť...

Návšteva King´s College London

V dňoch 18.-20.09.2019 sme na Katedre ošetrovateľstva FSVaZ UKF v Nitre privítali významnú odborníčku v oblasti ošetrovateľstva Dr. Wladziu Czuber-Dochan, PhD., riaditeľku doktorandského štúdia Fakulty ošetrovateľstva, pôrodnej asistencie a paliatívnej starostlivosti King´s College London. Témou diskusie bola prebiehajúca spolupráca v oblasti ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov s nešpecifickými zápalovými ochoreniami čreva

ČÍTAJTE VIAC

DOD na Fakulte sociálnych vied a zdravotníctva v sobotu 23.11.2019

Na Fakulte sociálnych vied a zdravotníctva to v týchto dňoch žije prípravami Dňa otvorených dverí pre všetkých záujemcov o štúdium, z ktorých sa v septembri môžu stať naši študenti.

Aby ste mali na našu návštevu dostatok času a zároveň ju mohli spojiť s príjemným časom stráveným na krásnych, historických a neraz aj tajuplných

ČÍTAJTE VIAC

Florence roka 2019

Štvrtý ročník celonárodnej súťaže Florence roka 2019 priniesol pre Katedru ošetrovateľstva ďalší skvelý úspech - krásne tretie miesto obsadila naša študentka Natália Slašťanová.

Organizátorom tejto súťaže je Svet zdravia v spolupráci s partnermi – sieťou polikliník ProCare a zdravotnou poisťovňou Dôvera. Je určená študentom tretích ročníkov v dennej forme bakalárskeho štúdia v študijnom programe ošetrovateľstvo a v odbore diplomovaná všeobecná sestra na

ČÍTAJTE VIAC

OKTÓBER – MESIAC ÚCTY K STARŠÍM

Dňa 16.10.2019 sa uskutočnila v priestoroch MsÚ v Nitre akcia pod názvom „Podpora zdravia a zdravého životného štýlu seniorov“. Túto akciu zorganizovala Katedra ošetrovateľstva, FSVaZ, UKF v Nitre v spolupráci s MsÚ v Nitre. Odbornými garantkami akcie za Katedru ošetrovateľstva boli PhDr. Ľuboslava Pavelová, PhD., a PhDr. Alica Slamková, PhD.

Podujatie bolo zamerané na zdravotno-výchovné pôsobenie

ČÍTAJTE VIAC

Romologické diskurzy RODI 2019

Dňa 5. novembra si svet Medzinárodným dňom rómskeho jazyka pripomína hodnotu rómskeho jazyka, podporu jeho zachovania a ochrany ako kultúrneho dedičstva ľudstva. Zároveň je pripomenutím, že rómsky jazyk je materinským jazykom mnohých ľudí a má svoje miesto v mnohojazyčnosti a mnohokultúrnosti sveta.

Ústav romologických štúdií Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva UKF v Nitre si medzinárodný deň

ČÍTAJTE VIAC

Kontaktné informácie

Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Kraskova 1, 949 74, Nitra

tel: +421 37 6408 751

Študijné oddelenie
tel: +421 37 6408 757

 

Táto webová stránka používa cookies.

Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.

Rozumiem