Stojí za to byť sestrou?


Aktuálna komplikovaná situácia v zdravotníctve by Vás nemala odradiť od napĺňania Vašich osobných cieľov a poslania pomáhať ľuďom v chorobe a udržiavaní ich zdravia.

Chcete študovať sociálnu prácu?

 

„Sociálna práca nie je tak povolaním, je skôr poslaním v rámci profesionálnej pomoci ľuďom, ktorí sa ocitli na križovatkách života.“ prof. PhDr. Ján Gabura, Csc.

Veríš na dobrú budúcnosť? Poď si ju zariadiť dobrým štúdiom!


Ponúkame ti odbor, ktorý je v praxi potrebný, ale nemá ho každý. Poď do Nitry a staň sa poradcom/poradkyňou!

Urgentná zdravotná starostlivosť

 

Absolvent študijného programu Urgentná zdravotná starostlivosť je schopný poskytovať prednemocničnú starostlivosť osobe v ohrození zdravia a života, poskytovať ošetrovateľskú starostlivosť...

Vianočná besiedka pre deti z Centra pre deti a rodinu

Dňa 13. 12. 2019 na Fakulte Sociálnych vied a zdravotníctva sa  uskutočnila Vianočná akadémia pre deti z Centra pre deti a rodinu z okresu Nitra, ktorú pripravili študentky druhého ročníka bakalárskeho štúdia Sociálnych služieb a poradenstva Ústavu romologických štúdií. Vianočná akadémia privítala detí na vysokoškolskej pôde, v priestoroch našej fakulty, kde ich čakali

ČÍTAJTE VIAC

„Daruj krv – Daruj život – Daruj radosť“

Každoročne v novembri sa na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre a Slovenskej poľnohospodárskej univerzite, ako aj v uliciach mesta Nitry koná komplex vedecko-odborných, športových, umeleckých a spoločenských podujatí pod názvom Študentské dni nitrianskych univerzít.

Do aktivít je pravidelne zaradená aj akcia Univerzitná kvapka krvi.

ČÍTAJTE VIAC

Poradenstvo zamerané na zdravie

Poradenské a servisné centrum UKF v spolupráci s Katedrou ošetrovateľstva dňa 26.11.2019 v rámci akcie "Študentské dni nitrianskych univerzít 2019" pripravili poradenské aktivity zamerané na zdravie. Vo vestibule hlavnej budovy UKF študentky 2. ročníka odmerali tlak krvi, cholesterol, glukóz, BMI a telesný tuk viac ako 30 záujemcom.

FOTOGALÉRIA

ČÍTAJTE VIAC

Chráň svoje zdravie a nauč sa zachraňovať iných

V priestoroch Materskej školy na Čajkovského ulici v Nitre dňa 25. novembra 2019 pod vedením PhDr. Eriky Krištofovej, PhD. realizovali študenti 2. ročníka Nina Ovčíková, Anna Mária Gombáliková, Klára Maťavková a Martin Škadra podujatie s názvom: „Chráň svoje zdravie a nauč sa zachraňovať iných“. Deti sa počas aktivity s názvom „Chodník zdravia“ naučili, čo majú robiť, aby boli zdravé, čo ich čaká u lekára.

ČÍTAJTE VIAC

Vianočné posolstvo – darovať a byť obdarovaný

Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva v spolupráci s Oddelením pre vzťahy s verejnosťou a sociálne veci Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre a Nitrianskym samosprávnym krajom organizuje 10. decembra 2019 v priestoroch Univerzity Konštantína Filozofa na Triede Andreja Hlinku a 11. decembra 2019 v priestoroch Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva benefičnú akciu Originálne

ČÍTAJTE VIAC

SJAJUJ
fsvaz prijimacie konanie siva

Kalendár udalostí

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!
Žiadne udalosti na zobrazenie

Kontaktné informácie

Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Kraskova 1, 949 74, Nitra

tel: +421 37 6408 751

Študijné oddelenie
tel: +421 37 6408 757

 

Táto webová stránka používa cookies.

Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.

Rozumiem