Stojí za to byť sestrou?


Aktuálna komplikovaná situácia v zdravotníctve by Vás nemala odradiť od napĺňania Vašich osobných cieľov a poslania pomáhať ľuďom v chorobe a udržiavaní ich zdravia.

 

Chcete študovať sociálnu prácu?

 

„Sociálna práca nie je tak povolaním, je skôr poslaním v rámci profesionálnej pomoci ľuďom, ktorí sa ocitli na križovatkách života.“ prof. PhDr. Ján Gabura, Csc.

„Sociálna práca nie je tak povolaním, je skôr poslaním v rámci profesionálnej pomoci ľuďom, ktorí sa ocitli na križovatkách života.“ prof. PhDr. Ján Gabura, Csc.

Veríš na dobrú budúcnosť? Poď si ju zariadiť dobrým štúdiom!


Ponúkame ti odbor, ktorý je v praxi potrebný, ale nemá ho každý. Poď do Nitry a staň sa poradcom/poradkyňou!

Deň otvorených dverí na FSVaZ priniesol jar

Vo štvrtok, 15.2.2018, na chodbách našej fakulty vial čerstvý vánok odhodlanosti a zelenali sa maturitné stužky. Veľmi nás potešil veľký záujem o fakultu a ponúkané študijné programy. Ale najmä chuť našich budúcich študentov nadväzovať nové kontakty, komunikovať o svojom budúcom štúdiu a vyskúšať si na vlastnej koži, ako vyzerajú vysokoškolské metódy vzdelávania. A nemáme na mysli iba tradičné prednášky, ale množstvo interaktívnych

Čítať ďalej: Deň otvorených...

Kurz „Základy rómskeho jazyka“ na Ústave romologických štúdií

Ústav romologických štúdií pripravil pre zamestnancov a študentov UKF, ale aj pre záujemcov z praxe, kurz s názvom Základy rómskeho jazyka. Kurz má už svojich prvých 15-tich absolventov, realizuje sa v troch študijných skupinách a spolu ho absolvuje viac ako 40 účastníkov. V tomto období prebieha v druhej študijnej skupine, jej členky a členovia sa stretli 16. januára v priestoroch Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva.

Čítať ďalej: Kurz „Základy...

Vianočné posolstvo – darovať a byť obdarovaný

Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva v spolupráci s Referátom pre vzťahy s verejnosťou a sociálne veci Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre organizovala dňa 13.12.2017 benefičnú akciu s názvom Vianočné posolstvo - darovať a byť obdarovaný. Akcia, ktorej myšlienka má na Fakulte sociálnych vied a zdravotníctva niekoľkoročnú históriu, je výnimočná v tom, že spolu so zamestnancami zariadení prišli na

Čítať ďalej: Vianočné posolstvo...

Trauma dom 2017

Dňa 21.11.2017 sa v Bratislave konal VIII. ročník súťaže záchranárskych posádok Traumadom, ktorú organizuje záchranná zdravotná služba (ZZS) Bratislava. Súťaž je zameraná na úrazové poškodenia, výskyt ktorých je v súčasnej dobe na vzostupe. Tejto súťaže sa zúčastnili aj študenti urgentnej zdravotnej starostlivosti našej univerzity v zložení Michal Iľaš a Martin Denko. Celá udalosť sa konala v priestoroch Záchrannej zdravotnej služby Bratislava na Antolskej ulici v Bratislave od počas celého dňa.

Čítať ďalej: Trauma dom 2017

Kontaktné informácie

Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Kraskova 1, 949 74, Nitra

tel: +421 37 6408 751

icon_fb.png

icon youtube7

Virtuálna prehliadka

foto icon

Táto webová stránka používa cookies.

Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.

Rozumiem