Ďakujeme, že ste prišli! Tešíme sa na Vás všetkých v septembri! Prihlášky posielajte do 31.3.2020.

PONUKA ŠTÚDIA -> TU!

Chcete študovať ošetrovateľstvo?


Aktuálna komplikovaná situácia v zdravotníctve by Vás nemala odradiť od napĺňania Vašich osobných cieľov a poslania pomáhať ľuďom v chorobe a udržiavaní ich zdravia.

Chcete študovať sociálnu prácu?

 

„Sociálna práca nie je tak povolaním, je skôr poslaním v rámci profesionálnej pomoci ľuďom, ktorí sa ocitli na križovatkách života.“ prof. PhDr. Ján Gabura, Csc.

Veríš na dobrú budúcnosť? Poď si ju zariadiť dobrým štúdiom!


Ponúkame ti odbor, ktorý je v praxi potrebný, ale nemá ho každý. Poď do Nitry a staň sa poradcom/poradkyňou!

Urgentná zdravotná starostlivosť

 

Absolvent študijného programu Urgentná zdravotná starostlivosť je schopný poskytovať prednemocničnú starostlivosť osobe v ohrození zdravia a života, poskytovať ošetrovateľskú starostlivosť...

DOD na FSVaZ - ĎAKUJEME ZA VÁŠ VEĽKÝ ZÁUJEM!

Na Fakulte sociálnych vied a zdravotníctva sme v týchto dňoch žili prípravami Dňa otvorených dverí pre všetkých záujemcov o štúdium, z ktorých sa v septembri môžu stať naši študenti.

Všetkým, ktorí prišli k nám na fakultu sme predstavili celú ponuku našich študijných programov. Čakali na nich interaktívne prezentácie, mnoho aktivít a otvorené hodiny, na ktorých zažili pravú akademickú atmosféru.

ČÍTAJTE VIAC

Deň otvorených dverí na FSVaZ

Na Fakulte sociálnych vied a zdravotníctva v týchto dňoch žijeme prípravami Dňa otvorených dverí pre všetkých záujemcov o štúdium, z ktorých sa v septembri môžu stať naši študenti.

Ak je tvojím snom nájsť naplnenie svojho života v pomoci iným, ak je pre teba dôležité podať pomocnú ruku človeku v núdzi alebo túžiš orientovať ľudí na dosahovanie ich cieľov, tak Ťa radi privítame na FSVaZ dňa 13.2.2020

ČÍTAJTE VIAC

Vianočná besiedka pre deti z Centra pre deti a rodinu

Dňa 13. 12. 2019 na Fakulte Sociálnych vied a zdravotníctva sa  uskutočnila Vianočná akadémia pre deti z Centra pre deti a rodinu z okresu Nitra, ktorú pripravili študentky druhého ročníka bakalárskeho štúdia Sociálnych služieb a poradenstva Ústavu romologických štúdií. Vianočná akadémia privítala detí na vysokoškolskej pôde, v priestoroch našej fakulty, kde ich čakali

ČÍTAJTE VIAC

„Daruj krv – Daruj život – Daruj radosť“

Každoročne v novembri sa na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre a Slovenskej poľnohospodárskej univerzite, ako aj v uliciach mesta Nitry koná komplex vedecko-odborných, športových, umeleckých a spoločenských podujatí pod názvom Študentské dni nitrianskych univerzít.

Do aktivít je pravidelne zaradená aj akcia Univerzitná kvapka krvi.

ČÍTAJTE VIAC

SJAJUJ
fsvaz prijimacie konanie siva

Kalendár udalostí

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!
Žiadne udalosti na zobrazenie

Kontaktné informácie

Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Kraskova 1, 949 74, Nitra

tel: +421 37 6408 751

Študijné oddelenie
tel: +421 37 6408 757

 

Táto webová stránka používa cookies.

Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.

Rozumiem