Odborník našej univerzity medzi TOP lekármi

Zdravotnícke noviny v spolupráci s Hospodárskymi novinami zorganizovali už štvrtý ročník jedinečného projektu TOP Lekári na Slovensku IV, ktorého cieľom je predstaviť špičku odborníkov u nás. Tento rok boli nominovaní lekári zo špecializácií genetika, traumatológia, radiačná onkológia, angiológia, hepatológia, onkogynekológia, cievna chirurgia, paliatívna medicína a LDCH, fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia, všeobecný lekár pre deti a dorast a urgentná medicína. V špecializácii onkogynekológia získal najviac hlasov prof. MUDr. Miloš Mlynček, CSc., prednosta Gynekologicko-pôrodníckej kliniky fakultnej nemocnice Nitra a profesor Katedry ošetrovateľstva Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva UKF v Nitre.  Cieľom spoločného diela Hospodárskych a Zdravotníckych novín bolo predstaviť jedných z najlepších odborníkov v slovenskej medicíne. Nominovaných vybrali hlavní odborníci ministerstva zdravotníctva, oslovené štátne a súkromné nemocnice i čitatelia Zdravotníckych novín. Výsledkom bolo vyše sto nominovaných lekárov, z ktorých odborníci hlasovaním vybrali 33 najlepších z 11 špecializácií.  Výsledkom hlasovania bude výnimočná publikácia TOP Lekári na Slovensku IV.