23.9.2019 Začiatok zimného semestra akademického roka 2019/2020!

Tešíme sa na Vás  v pondelok na hodinách, ktoré máte v rozvrhu.

 

 

Stojí za to byť sestrou?


Aktuálna komplikovaná situácia v zdravotníctve by Vás nemala odradiť od napĺňania Vašich osobných cieľov a poslania pomáhať ľuďom v chorobe a udržiavaní ich zdravia.

Chcete študovať sociálnu prácu?

 

„Sociálna práca nie je tak povolaním, je skôr poslaním v rámci profesionálnej pomoci ľuďom, ktorí sa ocitli na križovatkách života.“ prof. PhDr. Ján Gabura, Csc.

Veríš na dobrú budúcnosť? Poď si ju zariadiť dobrým štúdiom!


Ponúkame ti odbor, ktorý je v praxi potrebný, ale nemá ho každý. Poď do Nitry a staň sa poradcom/poradkyňou!

Urgentná zdravotná starostlivosť

 

Absolvent študijného programu Urgentná zdravotná starostlivosť je schopný poskytovať prednemocničnú starostlivosť osobe v ohrození zdravia a života, poskytovať ošetrovateľskú starostlivosť...

Odborník našej univerzity medzi TOP lekármi

Zdravotnícke noviny v spolupráci s Hospodárskymi novinami zorganizovali už štvrtý ročník jedinečného projektu TOP Lekári na Slovensku IV, ktorého cieľom je predstaviť špičku odborníkov u nás. Tento rok boli nominovaní lekári zo špecializácií genetika, traumatológia, radiačná onkológia, angiológia, hepatológia, onkogynekológia, cievna chirurgia, paliatívna medicína a LDCH, fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia, všeobecný lekár pre deti a dorast a urgentná medicína. V špecializácii onkogynekológia získal najviac hlasov prof. MUDr. Miloš Mlynček, CSc., prednosta Gynekologicko-pôrodníckej kliniky fakultnej nemocnice Nitra a profesor Katedry ošetrovateľstva Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva UKF v Nitre.  Cieľom spoločného diela Hospodárskych a Zdravotníckych novín bolo predstaviť jedných z najlepších odborníkov v slovenskej medicíne. Nominovaných vybrali hlavní odborníci ministerstva zdravotníctva, oslovené štátne a súkromné nemocnice i čitatelia Zdravotníckych novín. Výsledkom bolo vyše sto nominovaných lekárov, z ktorých odborníci hlasovaním vybrali 33 najlepších z 11 špecializácií.  Výsledkom hlasovania bude výnimočná publikácia TOP Lekári na Slovensku IV.

Kontaktné informácie

Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Kraskova 1, 949 74, Nitra

tel: +421 37 6408 751

Študijné oddelenie
tel: +421 37 6408 757

 

Táto webová stránka používa cookies.

Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.

Rozumiem