Chcete študovať ošetrovateľstvo?


Aktuálna komplikovaná situácia v zdravotníctve by Vás nemala odradiť od napĺňania Vašich osobných cieľov a poslania pomáhať ľuďom v chorobe a udržiavaní ich zdravia.

Chcete študovať sociálnu prácu?

 

„Sociálna práca nie je tak povolaním, je skôr poslaním v rámci profesionálnej pomoci ľuďom, ktorí sa ocitli na križovatkách života.“ prof. PhDr. Ján Gabura, Csc.

Veríš na dobrú budúcnosť? Poď si ju zariadiť dobrým štúdiom!


Ponúkame ti odbor, ktorý je v praxi potrebný, ale nemá ho každý. Poď do Nitry a staň sa poradcom/poradkyňou!

Urgentná zdravotná starostlivosť

 

Absolvent študijného programu Urgentná zdravotná starostlivosť je schopný poskytovať prednemocničnú starostlivosť osobe v ohrození zdravia a života, poskytovať ošetrovateľskú starostlivosť...

Imatrikulácia študentiek a študentov prvého ročníka FSVaZ

Dňa 12.11.2015 sa v Aule Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre uskutočnila slávnostná imatrikulácia 246 študentiek/študentov prvého ročníka Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva UKF v Nitre. Pre prvákov z odborov Sociálna práca, Psychológia, Sociálne služby a poradenstvo, Urgentná zdravotná starostlivosť a Ošetrovateľstvo, bol tento deň obzvlášť výnimočný. Študenti prvého ročníka našej fakulty absolvovali imatrikulačnú- slávnosť, ktorou boli prijatí medzi nás, starších, študentov fakulty. Na začiatku slávnostného aktu imatrikulácie študentov odznela Štátna hymna Slovenskej republiky, počas ktorej všetci zúčastnení ticho a pokojne stáli. Študenti vyvetrali obleky a študentky krásne šaty, ktorými dali ten správny šmrnc aktu Imatrikulácie. Dekan FSVaZ UKF v Nitre, doc. PhDr. Rastislav Rosinský, PhD., predniesol príhovor študentom, v ktorom sa snažil jasne a vtipne priblížiť novým prvákom povinnosti a práva študenta našej fakulty. Pri odovzdávaní imatrikulačných listov zástupcom jednotlivých odborov zaznela sprievodná pieseň, ktorá vyčarila nejeden úsmev na našich tvárach. Touto skladbou sa podarilo uvoľniť vážnu atmosféru v aule a vytvoriť pocit veľmi príjemného stretnutia.

Teším sa, že slávnostný imatrikulačný akt sa stáva blízkym aj nám mladým študentom a verím, že nasledujúce roky sa stane Imatrikulácia dlho očakávanou udalosťou nejedného študenta našej fakulty.

Predsedníčka Rady študentov FSVaZ Dominika Kinčeková

Fotogaléria

Kontaktné informácie

Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Kraskova 1, 949 74, Nitra

tel: +421 37 6408 751

Študijné oddelenie
tel: +421 37 6408 757

 

Táto webová stránka používa cookies.

Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.

Rozumiem