Univerzitný Októberfest 

Ako správne začať akademický rok 2023/2024?

No predsa fantastickou zábavou, skvelou hudbou a vynikajúcou atmosférou, o ktorú sa aj tento rok postará Študentský parlament UKF so Študentským centrom UKF.

Chcete študovať urgentnú zdravotnú starostlivosť?

Absolvent študijného programu Urgentná zdravotná starostlivosť je schopný poskytovať prednemocničnú starostlivosť osobe v ohrození zdravia a života, poskytovať ošetrovateľskú starostlivosť...

Chcete študovať ošetrovateľstvo?


Aktuálna komplikovaná situácia v zdravotníctve by Vás nemala odradiť od napĺňania Vašich osobných cieľov a poslania pomáhať ľuďom v chorobe a udržiavaní ich zdravia.

Chcete študovať sociálnu prácu?

 

„Sociálna práca nie je tak povolaním, je skôr poslaním v rámci profesionálnej pomoci ľuďom, ktorí sa ocitli na križovatkách života.“ prof. PhDr. Ján Gabura, Csc.

Chcete študovať psychológiu?

 

A nájsť odpovede napríklad na otázku: Čo je šťastie a ako ho dosiahnuť? Ako vyvážiť rozum a cit? Prečo a ako vychádzať s ostatnými ľuďmi?

Stretnutie s prezidentom SR

Dňa  4. februára 2016 sa  v priestoroch Župného domu   v Nitre uskutočnilo stretnutie prezidenta Slovenskej republiky s osobnosťami nitrianskeho kraja.  Fakultu sociálnych vied a zdravotníctva UKF v Nitre na stretnutí, na základe osobného pozvania prezidenta SR, reprezentovali pedagógovia a študentky Ústavu romologických štúdií, ktorí  sa angažujú v oblasti dobrovoľníckej práce s ľuďmi sociálne vylúčenými alebo ohrozenými sociálnym vylúčením. Prednáška pána prezidenta sa niesla v duchu prežívania zložitých časov z hľadiska situácie a problémov v Európe a aj za hranicami Európy. Hovoril aj o súčasnej situácii na Slovensku a vytvoril priestor na  diskusiu. Snažil sa o  spoločné definovanie priorít našej krajiny, tak aby sme spoločne Slovensko urobili úspešnejším  a pre všetkých občanov prívetivejším a spravodlivejším.

prezident - dr. samko

prezident - dr. vanková

studentky - dr. samko

Kontaktné informácie

Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Kraskova 1, 949 01, Nitra

tel: +421 37 6408 751

Študijné oddelenie
tel: +421 37 6408 757

Táto webová stránka používa cookies.

Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.

Rozumiem