Chcete študovať ošetrovateľstvo?

Hodnotenie vzdelávania a učiteľov študentmi FSVaZ za letný semester 2019/2020

Zapojte sa do hodnotenia procesu vzdelávania, ktoré ste absolvovali v LETNOM SEMESTRI 2019/2020!

Hodnotiť a oceňovať, môžu študenti proces vyučovania v letnom semestri akademického roka 2019/2020. Hodnotenie vzdelávania a učiteľov študentmi fakulty prebieha v  súlade so Smernicou UKF č. 18/2018 Zásady hodnotenia vzdelávania a učiteľov študentmi univerzity a je zabezpečená anonymita hodnotiteľa.

Evaluáciu koordinuje Rada študentov FSVaZ. Individuálne môžu študenti hodnotiť vzdelávanie a učiteľov  až do 15.7.2020.

V AIS tiež nájdete krátky dotazník, v ktorom s nami môžete zdieľať svoje postrehy a vnímanie dištančného vzdelávania a mimoriadnej situácie spôsobenej vírusom COVID19.

Vysoká študentská účasť na hodnotení bude zárukou zvyšovania kvality poskytovaného vzdelávania prostredníctvom nápravy identifikovaných nedostatkov. Zároveň poskytnutá pozitívna spätná väzba zabezpečí, že ocenené postupy, metódy a formy vzdelávania budú „príkladom dobrej praxe“ pre ostatných pedagógov.

Čakáme na Vaše hodnotenia, ktoré pomáhajú zlepšovať štúdium u nás! Ďakujeme za účasť!