Deň otvorených dverí na FSVaZ priniesol jar

Vo štvrtok, 15.2.2018, na chodbách našej fakulty vial čerstvý vánok odhodlanosti a zelenali sa maturitné stužky. Veľmi nás potešil veľký záujem o fakultu a ponúkané študijné programy. Ale najmä chuť našich budúcich študentov nadväzovať nové kontakty, komunikovať o svojom budúcom štúdiu a vyskúšať si na vlastnej koži, ako vyzerajú vysokoškolské metódy vzdelávania. A nemáme na mysli iba tradičné prednášky, ale množstvo interaktívnych a moderných foriem vzdelávania, ktorých ukážky mohli vidieť a skúsiť. Najväčším benefitom návštevy u nás bola možnosť dostať informácie z prvej ruky, teda od študentov v jednotlivých odboroch z rôznych stupňov štúdia. A čo je možné u nás študovať?

Bakalárske študijné programy

• Sociálna práca
  • Sociálne služby a poradenstvo
  • Psychológia
  • Ošetrovateľstvo
  • Urgentná zdravotná starostlivosť

Magisterské študijné programy

• Aplikovaná sociálna práca
  • Psychológia
  • Sociálne služby a poradenstvo

Doktorandské študijné programy

• Pedagogická, poradenská a školská psychológia
  • Sociálna práca

Pre tých, ktorí k nám tiež chceli prísť a nestihli, ponúkame ohliadnutie za DOD 2018 vo fotogalérii a vo videu.

Ďakujeme za návštevu a prejavenú dôveru! Tešíme sa na nové posily sociálnych vied a zdravotníctva v septembri.