Prednáška na tému „Metódy práce v špecializovanom zariadení pre deti so syndrómom CAN“.

Dňa 30.4.2019 sa na Katedre sociálnej práce a sociálnych vied, Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva UKF v Nitre, uskutočnila odborná prednáška na tému „Metódy práce v špecializovanom zariadení pre deti so syndrómom CAN“. Prednášku viedla PhDr. Denisa Vargová, vedúca Centra pre deti a rodiny Slniečko v Nitre, ktorá oboznámila študentov s aktivitami centra Slniečko a zároveň poukázala na dôležité zmeny v legislatíve súvisiace so zriadením intervenčných centier. Študentom tiež priblížila používanie konkrétnych metód pri práci s týranými, zneužívanými a zanedbávanými deťmi v praxi.

Autor: doc. PhDr. Elena Gažiková, PhD.
Foto: Mgr. Jakub Pikna

prednaska can1