Absolvent študijného odboru Urgentná zdravotná starostlivosť je schopný poskytovať prednemocničnú starostlivosť osobe v ohrození zdravia a života, poskytovať ošetrovateľskú starostlivosť...

Rektor UKF vymenoval dekana FSVaZ

Rektor UKF prof. RNDr. Libor Vozár, CSc., vymenoval na základe výsledkov volieb Akademického senátu FSVaZ UKF, ktoré sa konali 29. apríla 2019, do funkcie dekana Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva doc. PhDr. Rastislava Rosinského, PhD. 13. mája 2019 mu v rámci zasadnutia Kolégia rektora odovzdal menovací dekrét s účinnosťou od 1. júna 2019. Pre doc. Rastislava Rosinského sa tak začína druhé volebné obdobie vo funkcii dekana, do ktorého mu rektor UKF Libor Vozár poprial veľa úspechov.

vymenovanie dekana fsvaz
Text: Mgr. Tímea Kamenická, R – Kancelária rektora Foto: Lubo Balko, R – Oddelenie médií