Hodnotenie vzdelávania a učiteľov študentmi FSVaZ

Zapojte sa do hodnotenia procesu vzdelávania, ktoré ste absolvovali v akademickom roku 2018/2019!

Evalvovať, teda hodnotiť a oceňovať, môžu študenti proces vyučovania akademického roka 2018/2019. Hodnotenie vzdelávania a učiteľov študentmi fakulty prebieha v  súlade so Smernicou UKF č. 8/2018 Zásady hodnotenia vzdelávania a učiteľov študentmi univerzity a je zabezpečená úplná anonymita hodnotiteľa.

Evalváciu koordinuje Rada študentov FSVaZ. Individuálne môžu študenti hodnotiť vzdelávanie a učiteľov za letný, ale ešte aj zimný semester, 2018/2019 až do 30.7.2019.

Vysoká študentská účasť na hodnotení bude zárukou zvyšovania kvality poskytovaného vzdelávania prostredníctvom nápravy identifikovaných nedostatkov. Zároveň poskytnutá pozitívna spätná väzba zabezpečí, že ocenené postupy, metódy a formy vzdelávania budú „príkladom dobrej praxe“ pre ostatných pedagógov.

Čakáme na Vaše hodnotenia, ktoré pomáhajú zlepšovať štúdium u nás!