Univerzitný Októberfest 

Ako správne začať akademický rok 2023/2024?

No predsa fantastickou zábavou, skvelou hudbou a vynikajúcou atmosférou, o ktorú sa aj tento rok postará Študentský parlament UKF so Študentským centrom UKF.

Chcete študovať urgentnú zdravotnú starostlivosť?

Absolvent študijného programu Urgentná zdravotná starostlivosť je schopný poskytovať prednemocničnú starostlivosť osobe v ohrození zdravia a života, poskytovať ošetrovateľskú starostlivosť...

Chcete študovať ošetrovateľstvo?


Aktuálna komplikovaná situácia v zdravotníctve by Vás nemala odradiť od napĺňania Vašich osobných cieľov a poslania pomáhať ľuďom v chorobe a udržiavaní ich zdravia.

Chcete študovať sociálnu prácu?

 

„Sociálna práca nie je tak povolaním, je skôr poslaním v rámci profesionálnej pomoci ľuďom, ktorí sa ocitli na križovatkách života.“ prof. PhDr. Ján Gabura, Csc.

Chcete študovať psychológiu?

 

A nájsť odpovede napríklad na otázku: Čo je šťastie a ako ho dosiahnuť? Ako vyvážiť rozum a cit? Prečo a ako vychádzať s ostatnými ľuďmi?

UKF measures in connection with the spread of coronavirus COVID-19

In view of the current situation in Slovakia and considering the available information on the spread of Coronavirus COVID-19, Constantine the Philosopher University in Nitra is introducing the following preventive measures:

  1. From Monday March 9, 2020 from 12:00 pm to Sunday March 22, 2020, the full-time form of teaching is suspended
  2. The university management recommends its foreign students living in the student halls of residence to stay in their hall of residence in Nitra which still remain in operation.
  3. The university management recommends all employees and students (including international) to avoid travelling abroad as well as within the Slovak Republic. The University does not accept any visits and all business trips and mobilities of staff and students from abroad are rejected. In order to protect the health of employees and students, the organization of conferences, seminars, public social and working meetings will be limited at our university. These measures shall be implemented from March 9, 2020 to April 30, 2020.

We encourage all students and staff to follow up-to-date information published by our university on its website.

Kontaktné informácie

Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Kraskova 1, 949 01, Nitra

tel: +421 37 6408 751

Študijné oddelenie
tel: +421 37 6408 757

Táto webová stránka používa cookies.

Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.

Rozumiem