Zmeny v termínoch harmonogramu akademického roka 2019/2020 pre končiace ročníky!

UKF upozorňuje študentov končiacich ročníkov bakalárskeho a magisterského stupňa štúdia, že sa posúva termín odovzdania záverečnej práce o dva týždne.

Záverečnú prácu musí študent vložiť do Akademického informačného systému (AIS) najneskôr do 9. mája 2020. Termín odovzdania dizertačných prác na FSVaZ UKF zverejníme čoskoro.

Záverečné práce sa odovzdávajú výlučne elektronicky, prostredníctvom AIS. Prácu nie je potrebné tlačiť a viazať, ani ju fyzicky odovzdávať na študijnom oddelení. Záverečná práca musí spĺňať ustanovenia Smernice UKF č. 17/2011 o záverečných, rigoróznych a habilitačných prácach v znení dodatku č. 1.

AIS umožňuje študentovi priamo vygenerovať zadanie záverečnej práce a vložiť ho do záverečnej práce.

UKF zavádza elektronickú archiváciu licenčných zmlúv, a preto papierové licenčné zmluvy nie sú pre UKF potrebné. Autori záverečných prác si môžu prostredníctvom AIS licenčnú zmluvu vytlačiť pre vlastnú potrebu.

UKF zároveň upravuje harmonogram akademického roka pre končiace ročníky štúdia nasledovne:

• Výučbové obdobie: do 25. apríla 2020
  • Skúškové obdobie Mgr.: 27. apríla 2020 – 16. mája 2020
  • Skúškové obdobie Bc.: 27. apríla 2020 – 30. mája 2020

Upozornenie: Termíny konania, ako aj spôsob konania štátnej skúšky je determinovaný vývojom pandémie. UKF má záujem, aby študenti končiacich ročníkov ukončili svoje štúdium v tomto akademickom roku, t. j. najneskôr do 31. augusta 2020. Vzhľadom na mimoriadnu situáciu sa opravné termíny štátnych skúšok uskutočnia až v akademickom roku 2020/21.

Tento oznam je zverejnený aj na webovom sídle UKF.