Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva oznamuje, že II. kolo prijímacieho konania pre akademický rok 2024/2025 sa neuskutoční v žiadnom študijnom odbore.

Chcete študovať urgentnú zdravotnú starostlivosť?

Absolvent študijného programu Urgentná zdravotná starostlivosť je schopný poskytovať prednemocničnú starostlivosť osobe v ohrození zdravia a života, poskytovať ošetrovateľskú starostlivosť...

Chcete študovať ošetrovateľstvo?


Aktuálna komplikovaná situácia v zdravotníctve by Vás nemala odradiť od napĺňania Vašich osobných cieľov a poslania pomáhať ľuďom v chorobe a udržiavaní ich zdravia.

Chcete študovať sociálnu prácu?

 

„Sociálna práca nie je tak povolaním, je skôr poslaním v rámci profesionálnej pomoci ľuďom, ktorí sa ocitli na križovatkách života.“ prof. PhDr. Ján Gabura, Csc.

Chcete študovať psychológiu?

 

A nájsť odpovede napríklad na otázku: Čo je šťastie a ako ho dosiahnuť? Ako vyvážiť rozum a cit? Prečo a ako vychádzať s ostatnými ľuďmi?

Chceš pomáhať? Tvoríme databázu dobrovoľníkov. Pridaj sa!

Milí priatelia, študentky, študenti, absolventky, absolventi.
Učíme Vás pomáhať iným. Pre mnohých z Vás je pomáhanie celoživotným poslaním. V súčasnosti je hodnota pomáhania mimoriadne vzácna. Vieme, že ste ochotní dobrovoľne pomáhať iným, ako v sociálnych službách, tak psychologických a zdravotníckych zariadeniach.

V teréne, v organizáciách alebo online. Rozhodli sme sa na FSVaZ UKF vytvoriť databázu dobrovoľníkov - tých z Vás, ktorí by v tomto náročnom období chceli byť svojou prácou nápomocní organizáciám, ktoré potrebujú pomoc.

Ak ste sa našli v pomáhaní, vyplňte formulár https://forms.gle/3PbVA5R9gg41JAro6 a staňte sa súčasťou našej dobrovoľníckej databázy.

V prípade potreby Vás skontaktujeme s inštitúciou, ktorá môže využiť vašu pomoc.

Kontaktné informácie

Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Kraskova 1, 949 01, Nitra

tel: +421 37 6408 751

Študijné oddelenie
tel: +421 37 6408 757

Táto webová stránka používa cookies.

Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.

Rozumiem