Univerzitný Októberfest 

Ako správne začať akademický rok 2023/2024?

No predsa fantastickou zábavou, skvelou hudbou a vynikajúcou atmosférou, o ktorú sa aj tento rok postará Študentský parlament UKF so Študentským centrom UKF.

Chcete študovať urgentnú zdravotnú starostlivosť?

Absolvent študijného programu Urgentná zdravotná starostlivosť je schopný poskytovať prednemocničnú starostlivosť osobe v ohrození zdravia a života, poskytovať ošetrovateľskú starostlivosť...

Chcete študovať ošetrovateľstvo?


Aktuálna komplikovaná situácia v zdravotníctve by Vás nemala odradiť od napĺňania Vašich osobných cieľov a poslania pomáhať ľuďom v chorobe a udržiavaní ich zdravia.

Chcete študovať sociálnu prácu?

 

„Sociálna práca nie je tak povolaním, je skôr poslaním v rámci profesionálnej pomoci ľuďom, ktorí sa ocitli na križovatkách života.“ prof. PhDr. Ján Gabura, Csc.

Chcete študovať psychológiu?

 

A nájsť odpovede napríklad na otázku: Čo je šťastie a ako ho dosiahnuť? Ako vyvážiť rozum a cit? Prečo a ako vychádzať s ostatnými ľuďmi?

Zápis na štúdium

Milé študentky a študenti, s odvolaním sa na rozhodnutie vedenia UKF Vás informujeme, že začiatok výučby v ZS 2020/2021 je 28.septembra 2020. Podrobné informácie sú dostupné na webovej stránke univerzity. Zápisy na štúdium sa uskutočnia dištančne a je potrebné/povinné si prostredníctvom AIS urobiť elektronický zápis do ďalšieho roku štúdia. Ak sa študent nezapíše na nasledujúci akademický rok, považuje sa to za postup, ktorým študent zanecháva štúdiu. Pre potreby vydávania potvrdení o návšteve školy kontaktujte študijné oddelenie

mailom po vykonaní zápisu. Súčasne vás informujeme, že z dôvodu dodržania hygienických opatrení bude upravený rozvrh na ZS 2020/2021.

Kontaktné informácie

Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Kraskova 1, 949 01, Nitra

tel: +421 37 6408 751

Študijné oddelenie
tel: +421 37 6408 757

Táto webová stránka používa cookies.

Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.

Rozumiem