Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva oznamuje, že II. kolo prijímacieho konania pre akademický rok 2024/2025 sa neuskutoční v žiadnom študijnom odbore.

Chcete študovať urgentnú zdravotnú starostlivosť?

Absolvent študijného programu Urgentná zdravotná starostlivosť je schopný poskytovať prednemocničnú starostlivosť osobe v ohrození zdravia a života, poskytovať ošetrovateľskú starostlivosť...

Chcete študovať ošetrovateľstvo?


Aktuálna komplikovaná situácia v zdravotníctve by Vás nemala odradiť od napĺňania Vašich osobných cieľov a poslania pomáhať ľuďom v chorobe a udržiavaní ich zdravia.

Chcete študovať sociálnu prácu?

 

„Sociálna práca nie je tak povolaním, je skôr poslaním v rámci profesionálnej pomoci ľuďom, ktorí sa ocitli na križovatkách života.“ prof. PhDr. Ján Gabura, Csc.

Chcete študovať psychológiu?

 

A nájsť odpovede napríklad na otázku: Čo je šťastie a ako ho dosiahnuť? Ako vyvážiť rozum a cit? Prečo a ako vychádzať s ostatnými ľuďmi?

Študentky katedry ošetrovateľstva na Letnej olympiáde materských škôl

Dňa 13. júna 2023 sa uskutočnil 23. ročník Letnej olympiády nitrianskych materských škôl na atletickom štadióne TJ Stavbár Nitra. Počas dopoludnia škôlkari mohli súťažiť v rôznych športových disciplínach. Na podujatí participovali aj študentky Katedry ošetrovateľstva FSVaZ, ktoré zabezpečovali zdravotný dohľad nad celou akciou. Ďakujeme Viktórii Machálikovej a Simone Földesiovej za vzornú reprezentáciu katedry.

Letna olympiada MS 1

Letna olympiada MS 2

Text a foto: PhDr. Erika Krištofová, PhD., FSVaZ - Katedra ošetrovateľstva
Foto v perexe: Freepik

Kontaktné informácie

Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Kraskova 1, 949 01, Nitra

tel: +421 37 6408 751

Študijné oddelenie
tel: +421 37 6408 757

Táto webová stránka používa cookies.

Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.

Rozumiem