L3 banner media2

O Fakulte

Oznamy Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva

Dodatočné prijímacie konanie na študijné programy FSVaZ UKF v Nitre na akademický rok 2020/2021

Dekan Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva  UKF v Nitre vyhlasuje dodatočné prijímacie konanie na študijné programy v dennej a v externej forme štúdia s termínom podania prihlášky od 15. júna do 15. augusta 2020 v nasledovnom rozsahu :

Bakalárske študijné programy uskutočňované v dennej forme štúdia

• Sociálna práca
  • Sociálne služby a poradenstvo

Študijný odbor: Ošetrovateľstvo

Študijný program:

• Ošetrovateľstvo

Uchádzač o bakalárske študijné programy uskutočňované v dennej forme si podáva  elektronickú prihlášku kompletne vyplnenú - aj prospech podľa koncoročného vysvedčenia v jednotlivých ročníkoch strednej školy a k prihláške doloží:

• doklad o úhrade poplatku 25,- €

Najneskôr v deň zápisu uchádzač doloží :

Bakalársky študijný program uskutočňovaný v externej forme štúdia

Študijný program:

• Sociálna práca

Uchádzač o bakalársky študijný program uskutočňovaný v externej forme si podáva elektronickú prihlášku kompletne vyplnenú - aj prospech podľa koncoročného vysvedčenia v jednotlivých ročníkoch strednej školy a k prihláške doloží:

• doklad o úhrade poplatku 25,- €

Najneskôr v deň zápisu uchádzač doloží :

• úradne overenú fotokópiu maturitného vysvedčenia,

Magisterské študijné programy uskutočňované v dennej forme

• Aplikovaná sociálna práca
  • Sociálne služby a poradenstvo

Magisterské študijné programy uskutočňované v externej forme

• Aplikovaná sociálna práca

Prijímacie konanie je proces umožňujúci uchádzačovi o vysokoškolské štúdium, ktorý spĺňa podmienky prijatia na štúdium, stať sa študentom na Fakulte sociálnych vied a zdravotníctva Univerzity Konštantína Filozofa.

Prijímacie konanie sa začína doručením prihlášky uchádzača o štúdium.

Univerzita preferuje prihlasovanie študentov formou elektronickej prihlášky. Uchádzač môže podať viac prihlášok na rôzne študijné programy, na jednej prihláške uvedie iba jeden študijný program. V prihláške uvádza uchádzač všetky požadované informácie podľa požiadaviek fakulty, na ktorú podáva prihlášku.

Prijímacie konanie je spoplatnené. Potvrdenie o úhrade poplatku priloží uchádzač k prihláške.

Prijatý uchádzač potvrdzuje svoj záujem zapísať sa na štúdium prostredníctvom elektronickej návratky. Elektronická návratka slúži aj ako žiadosť o pridelenie ubytovania v študentských domovoch.

Uchádzačom so špecifickými vzdelávacími potrebami odporúčame kontaktovať Študentské centrum UKF.

fsvaz prijimacie konanie siva

Kalendár udalostí

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!
Žiadne udalosti na zobrazenie