Absolvent študijného odboru Urgentná zdravotná starostlivosť je schopný poskytovať prednemocničnú starostlivosť osobe v ohrození zdravia a života, poskytovať ošetrovateľskú starostlivosť...

Prihlasovanie sa na štúdium

Uchádzač o štúdium sa prihlasuje na štúdium vyplnením prihlášky a jej odoslaním v stanovenom termíne na príslušnú fakultu. Na štúdium na UKF v Nitre sa môže uchádzač prihlásiť vyplnením:
  • papierovej prihlášky
  • elektronickej prihlášky
Papierové prihlášky prijímajú fakulty UKF v Nitre na aktuálnych tlačivách  zverejnených na stránke MŠVVaŠ.

UKF v Nitre preferuje prihlasovanie študentov formou elektronickej prihlášky.

Pri elektronickom prihlasovaní sa na štúdium uchádzač:
  • vyplní elektronickú prihlášku
  • vytlačí elektronickú prihlášku
  • potvrdí elektronickú prihlášku
  • odošle podpísanú prihlášku s prílohami poštou

Fakulta prijíma aj papierové prihlášky v podobe vyplneného tlačiva odporúčaného Ministerstvom školstva, vedy výskumu a športu.

Prihlášky s určenými prílohami sa zasielajú v stanovenom termíne na adresu

Kraskova 601/1
949 74 Nitra

Neúplné prihlášky, ako aj prihlášky zaslané po termíne,  budú vrátené uchádzačovi.