Habilitačné a inauguračné konania

Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva má priznané právo uskutočňovať habilitačné konanie a konanie na vymenúvanie profesorov v študijných odboroch:

• 3.1.11 Pedagogická, poradenská a školská psychológia
  • 3.1.14 Sociálna práca
  • Informácie o ukončených habilitačných konaniach
  • Informácie o ukončených konaniach na vymenovanie za profesora

Študentská vedecká odborná činnosť

Hlavným cieľom Študentskej vedeckej odbornej činnosti (ŠVOČ) je podpora a motivácia študentov v odbornom výskume už v priebehu ich štúdia. ŠVOČ umožňuje realizovať výskum študentom pod dohľadom školiteľa a výsledky práce prezentovať pred odbornou komisiou a verejnosťou. Na fakulte podporujeme študentov k ŠVOČ na úrovni jednotlivých katedier, ako aj na úrovni národnej a medzinárodnej.

Zoznam ocenených prác: