L3 banner media2

Čo o nás hovoria absolventi?

„Profesionálny prístup pedagógov, odbornosť, ochota poradiť tak by som charakterizoval katedru psychológie. Moderné pracovisko, ktoré sa neustále vyvíja a prispôsobuje aktuálnym trendom v psychológii.“

Michal

„Psychológia mi ako odbor dala veľa. Štúdium na Katedre psychologických vied UKF bolo pre mňa prínosné, pôsobí tam mnoho odborníkov, ktorí sú naozaj v odbore zbehlí. Pôsobia v rôznych oblastiach a tým pádom dokážu ponúknuť široký pohľad. Pre mňa bolo najlepšie to, že na katedre pôsobia psychológovia, ktorí reálne pracujú s klientom a tak mnoho teoretických poznatkov vedeli podať veľmi prakticky.

Dominika

„Ak by som sa mala vyjadriť k štúdiu na fakulte sociálnych vied a zdravotníctva vedela by som nájsť niekoľko pozitív: fakulta ponúka množstvo v dnešnej dobe využiteľných odborov, ja osobne som vyštudovala psychológiu. Okrem samotného štúdia a profesionality vyučujúcich, som počas svojho štúdia bola spokojná aj s ochotou pracovníčok študijného oddelenia. Rovnako kladne hodnotím informovanosť, ktorú katedra poskytuje svojim študentom, vďaka čomu som nikdy nezabudla na predzápisy, tvorbu rozvrhov a pod. Veľkým plus pre mňa bolo aj laboratórium a knižnica, kde som našla množstvo dôležitých materiálov potrebných pre štúdium. Ak by som sa mala spätne pozrieť na celé štúdium, tak istotne neľutujem, že som si vybrala svoj odbor a išla ho študovať do Nitry na túto katedru.“

Tatiana