L3 banner media2

Čo o nás hovoria študenti?

„Katedra psychologických vied je v moderných priestoroch, vybavená adekvátnym zariadením, čo na mňa hneď v prvom ročníku zapôsobilo. Na  štúdium sa mi veľmi páči, že forma vyučovania je moderná, vyučujúci nám dávajú priestor na rozvíjanie. Veľkým pozitívom na našej katedre sú zážitkové skupiny z rôznych psychologických smerov, ktoré si môžeme zažiť. Oceňujem aj príklady z psychologickej praxe, z ktorých si vždy odnesiem najviac.“

Silvia

„Mne sa u nás páčia semináre, kde môžeme vypracovať práce, ktoré potom prezentujeme a diskutujeme o nich. Pedagógovia sú akceptujúci a môžeme vyjadriť v diskusii svoj názor. Tiež oceňujem exkurzie do špecializovaných zariadení, ktoré môžeme zažiť počas štúdia.“

Natália

„Mne sa na štúdiu páči odborný a hlavne ľudský prístup pedagógov. Vždy sa podelia o svoje praktické skúsenosti a poradia.“