L3 banner media2

APVV -> 09-RNP-049: Researching complex Interventions for nursing
Zodpovedný riešiteľ: Andrea Solgajová
Spoluriešitelia z UKF: Tomáš Sollár
Partneri projektu: 1. Prof. D. Richards (UK), 2. Prof. H. Leino-Kilpi (FIN), 3. Prof. G. Meyer (GER), 4. Dr. A.K. Wahl (NOR), 5. Prof. I.R. Hallberg (SWE), 6. Prof. S. DeGeest (SUI), 7. Prof. W. Sermeus (BEL)
Doba riešenia: 1/2011 - 3/2016
Cieľom projektu je skúmanie komplexných intervencií v ošetrovateľstve v rámci troch hlavných aktivít:
1. vytvorenie Európskej interdisciplinárnej siete výskumníkov v ošetrovateľstve;
2. zdieľanie vedomostí a expertíz organizovaním letných škôl pre začínajúcich ošetrovateľských výskumníkov v Európe používaním kurikula výskumných metód komplexných intervencií;
3. vytvorenie programov výskumu prenosu výsledkov výskumu do praxe v ošetrovateľstve.

APVV -> APVV-0540-12: Psychometrická kvalita psychodiagnostických nástrojov v kariérovom poradenstve
Zodpovedný riešiteľ: Tomáš Sollár
Spoluriešitelia z UKF: Tomáš Urbánek - Eva Sollárová - Alojz Ritomský - Martina Romanová - Marta Zaťková - Jana Turzáková - Katarína Baňasová
Doba riešenia: 10/2013 - 9/2017
Výskumný projekt sa zameriava na psychometrickú analýzu meracích nástrojov používaných pre účely kariérového poradenstva a na realizáciu validizačných štúdií týchto meracích nástrojov. Pre hodnotenie bude použitý model recenzie testov EFPA. Hodnotené budú meracie nástroje v oblastiach: kariérové presvedčenia, záujmy, schopnosti, osobnosť, hodnoty a kariérová zrelosť. Pre hodnotenie výsledkov validizačných štúdií budú použité psychometrické postupy.

fsvaz prijimacie konanie siva

Kalendár udalostí

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!
Žiadne udalosti na zobrazenie